Kalendarz na 2022

Kalendarz do planowania wydarzeń

Kalendarz na 2022 może mieć różną formę. Starsze osoby decydują się na to, aby kupić taki ścienny. Najpopularniejszy jest chyba ten, który ma wyrywane kartki. Taki miały nasze babcie, a także prababcie, itd. Chociaż jest także wiele innych kalendarzy, które ze spokojem można zakupić na nadchodzący, nowy rok. Do bardzo popularnych, należą te w wersji książkowej. To dzięki nim można spisać bardzo cenne notatki.

Prostota. Kalendarz 2022, Paulo Coelho

Już po raz któryś, na rynku dostępny jest kalendarz dla wszystkich osób ceniących twórczość brazylijskiego twórcy. Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji dco tego, aby przeczytać niezwykłe książki tego człowieka, to może zacząć chociażby od tego, aby razem z tym kalendarzem planować przyszłość. Pomiędzy poszczególnymi dniami, można znaleźć cytaty z książek tego twórcy. Warto przypomnieć, że Coelho uznawany jest za “alchemika słów”. Za człowieka, który czaruje swoim słowem. Jego książki odnoszą się do różnych tematyk, ale potrafią być niezwykłym pocieszeniem. Radością, przyjaźnią, słowami motywacji – to właśnie ten autor sprawia, że odbywa się wiele dyskusji. I to na tle międzynarodowym. Możliwość spędzenia z jego słowem całego roku, na pewno wiele ułatwi wszystkim osobom, które wybiorą ten kalendarz.

 Lepszy rok 2022 z Katarzyną Miller

Kolejny kalendarz, który może stać się doskonałą motywacją do tego, aby zmienić swoje życie na lepsze. Czasem potrzebny jest taki kopniak motywacyjny. Inaczej człowiek nadal będzie tkwił w swoim marazmie. Całkiem możliwe, że tym razem czyjąś przewodniczką stanie się Katarzyna Miller, która znana jest ze swojego niezwykłego podejścia do życia. Jej wyjątkowo barwny kalendarz to możliwość wykonania wielu notatek. To także możliwość spisania swoich przemyśleń na papier. Ten oto kalendarz może stać się niezwykłym pamiętnikiem dla każdego człowieka. Nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn, którzy odważą się na to, aby swoje  życie poprowadzić zupełnie innym torem.